CrossFire: Legends

1.0.11.11

4.7

17

Dünyadaki en çok oynanan atıcı oyunu

4.5M

Bu uygulamayı oyla

CrossFire: Legends, dünyanın en iyi FPS oyunlarından biri olan klasik CrossFire oyununun resmi Android versiyonudur. Bu kez (standart PvP modunun yanı sıra), bu oyunda, oyuna çeşitlilik katan 'Battle Royale' arenası da dahil olmak üzere, 120'den fazla oyuncunun tepeden tırnağa silahlı olarak karşılaştığı bir arena vardır. Tek kişilik modunu 2p oyunlarda veya 4 oyuncuya kadar gruplar halinde oynayın.

CrossFire: Legends'in sunduğu sonsuz sayıda oyun modu ile birlikte Deathmatch, mayın patlatma modu ve çok daha fazlasını bulursunuz. Oyuncuların mutantlara dönüştüğü bölümleri de içeren 20'den fazla farklı metod arasından seçim yapın ya da ilerledikçe ekranda çıkan düşman ordularını vururken bir maceraya atıldığınız görev modunu seçin.

Bu oyunun esas cazibesi yetersiz olup olmadığına bakılmaksızın herhangi bir cihazda çalışmasıdır. Ayrıca, Android 4.0 ya da üstü sürümü ve 1 GB'tan fazla RAM ile çalışır ki böylece akıllı telefonunuzun kaynaklarını fazla kullanmadan oyunun keyfine varırsınız. 'Battle Royale' modu dahil, oyun boyunca sabit kalabilecek 60 fps'nin keyfini çıkarırsınız. Diğer bir harika özelliği ise CrossFire: Legends'ın internet bağlantısı olmadan mükemmel bir şekilde çalışmasıdır. Aslında, çevrimdışı modda, farklı zorluk seviyelerinden seçim yaparak tamamen özelleştirilebilen yapay zekaya sahip botlara karşı oynarsınız.

'Battle Royale' modunda oyuncular bir uçakta oyuna başlarlar. Bir saniye sonra oyun uçaktan atlayıp haritanızdaki belirli bir noktaya doğru aşağı doğru inerek paraşütle atlamanızı sağlayacaktır. Oyunun adı hayatta kalma ve ayakta kalan son kişi olmaktır, bu yüzden muhtemelen silah ve cephane sandıklarını ilk yakalayan kişinin hayatta kalacağının taktiğinizin anahtarı olduğunu tahmin etmişsinizdir. Artı, diğer bir potansiyel tehdit alanı oluşturan oynadıkça yayılan ve azalan ölümcül mavi bir güç alanı vardır. Diğer oyun modları standart FPS oyun planını temel alır fakat yine de tercihlerinize göre ayarları değiştirebilirsiniz.

CrossFire: Legends, diğer çevrimiçi oyunculara karşı oynanabileceği gibi tek kişilik oyun modunda da oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. En iyisi olan 'Battle Royale' modunun ana cazibesi olmasına rağmen, orijinal CrossFire: Legends oyunu gibi iyi bir PvP moduna da sahiptir.
Erika Okumura tarafından
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X